Turkcell Fit

Turkcell Fit

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 858
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Turkcell Iletisim Hizmetleri A.S.

Turkcell Fit, Turkcell'in akıllı bilekliği ile senkronize olan bir sağlık ve fitness uygulamasıdır.

Turkcell Fit, Turkcell’in yeni satışa sunduğu akıllı bilekliği T-Fit ile senkronize olarak çalışan bir uygulamadır. Tamamen ücretsiz sunulan uygulamayı Android akıllı telefonunuza yükleyerek akıllı bilekliğinizdeki bilgileri telefonunuzdan takip edebilirsiniz.

Turkcell’in farklı renklerde sunduğu akıllı bilekliği T-Fit, adım sayılarınızı, harcadığınız kalori miktarını, uyku zamanınızı kaydederek sağlıklı ve formda kalmanıza yardımcı olan bir cihaz. Bu cihaz için geliştirilen Turkcell Fit adlı uygulama ile de gün içerisinde gerçekleştirdiğiniz etkinliklerinizi telefonunuzdan takip edebiliyorsunuz.

Kısa bir eşleştirme işleminin ardından kullanabileceğiniz uygulamanın arayüzü de sade tasarlanmış. Mesafe, uyku ve kalori bilgilerinize hızlıca bakabiliyor, ne kadar yol yürüdüğünüzü veya yaktığınız kaloriyi gün, hafta ve ay bazında grafik üzerinde görebiliyor, kişisel verilerinizi kolaylıkla düzenleyebiliyorsunuz.

Android cihazlarla çalışacak şekilde tasarlanan Turkcell Fit uygulamasını kullanabilmeniz için Turkcell’in hemen her uygulamasında olduğu gibi Turkcell numaranız ve tek şifreniz ile giriş yapmanız gerekiyor.