Türkiye Gazetesi Mobil

Türkiye Gazetesi Mobil

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 805
  • DOSYA BOYUTU 4.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dijital Varliklar

Türkiye Gazetesi Mobil, Türkiye Gazetesinin internet sitesi üzerindeki haberlerine Android cihazlarınız üzerinden hızlıca ve kolay olarak ulaşmanızı sağlayan ücretsiz ve yararlı bir uygulamadır.

Türkiye Gazetesi Mobil, Türkiye gazetesinin haber içeriklerine Android telefon ve tabletleriniz üzerinden kolayca ulaşmanızı sağlayan yararlı bir uygulamadır.

Sondakika, gündem, politika, ekonomi, dünya, spor, teknoloji, magazin, kültür sanat ve daha bir çok kategori altında listelenmiş en güncel haberlere uygulama üzerinden erişim sağlayarak okuyabilirsiniz. Kaliteli haberlerin adresi olan Türkiye Gazetesi'nin en güncel haberlerine istediğiniz an istediğiniz yerden ulaşmak için kullanabileceğiniz uygulama kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Uygulamayı internet bağlantınız varken açtığınızda yüklenen haber ve resimlere, internet bağlantınız olmadığında da ulaşarak haberleri okuyabilirsiniz. Kullanıcıların en son haberlere ulaşmasını hedefleyen uygulama, gazete takip etmeyi sevenler tarafından beğenilmektedir.

Uygulama üzerinden haberlerin fotoğraf ve video galerilerini görüntüleyebilir, sosyal paylaşım linklerine ulaşabilir, haberlerin detaylarında yer alan yazıları büyütüp küçültebilir, E-Gazete'ye ulaşabilir ve kategorileri düzenleyebilirsiniz.

Gazete okumayı seviyorsanız, Türkiye Gazetesi Mobil uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanmanızı tavsiye ederim.