Türkler

Türkler

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,706
  • DOSYA BOYUTU 199.76 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Onur GÜRMAN

Türkler, Türk tarihi hakkında resimlerle desteklenen bilgiler sunan bir yazılımdır

Türkler kullanıcılara Türk tarihi, Türk medeniyeti ve Türk kültürü hakkında oldukça detaylı bilgiler ve resimler sunan bir eğitim programı.

Tarih bilginizi geliştirmek ve pekiştirmek için kullanabileceğiniz bu yazılımı bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabiliyorsunuz. Türkler içerisinde Orta Asya Türk tarihi, Selçuklu tarihi, Osmanlı tarihi ve Cumhuriyet tarihi gibi Türk tarihinin farklı dönemlerine ait bilgilere özel resimler eşliğinde ulaşabilirsiniz. Tarihteki önemli savaşlar, padişah profilleri, haritalar, Türkerde Bilim, eski Türk buluşları, büyük Türk şahsiyetleri, tarihte kurulan Türk devletleri gibi konular Türkler içerisinde bulabileceğiniz konular.

Türkler yazılımının arayüzü oldukça basit bir kullanım sunuyor. Yazılımı çalıştırdıktan sonra yazılımız ana penceresinin üst bölümünden araştırmak istediğiniz konulara ve başlıklara ulaşabiliyorsunuz. Bu menü başlıkları altında da farklı konular oldukça düzenli bir şekilde listeleniyor. Programın tek eksiğinin program içerisinde bir arama modülünün olmaması olduğu söylenebilir. Yine de program çok karışık bir kullanım sunmadığı için bu modüle ihtiyaç bile duymayabilirsiniz.