Ücretsiz El Falı

Ücretsiz El Falı

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,024
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mustafa Arslan

Ücretsiz El Falı mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fal uygulamasıdır

Ücretsiz El Falı eğer mobil cihazlarınızı kullanarak kaderinizde ne olduğunu öürenmek isterseniz hoşunuza gidebilecek bir fal uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir uygulama olan Ücretsiz El Falı'nda kredi sistemi bulunmakta. Bunun yanında her gün bir adet ücretsiz fal hakkına sahibiz. Bu falın haricinde fal baktırmak isterseniz saat başı dağıtılan kredileri toplayabilir veya uygulamayı paylaşarak kredi kazanabilirsiniz.

Ücretsiz El Falı ile fal baktırabilmek için ilk önce uygulama aracılığıyla elinizin fotoğrafını çekiyorsunuz. Sonrasında ise bu fotoğraf uygulamanın falcılarına gönderiliyor ve el çizgileriniz yorumlanıyor. El çizgilerinizin yorumlanması zaman aldığı için 10 dakika ile 45 dakika arasında bir süre beklemeniz gerekebilmekte. Elinizin fotoğrafını gönderdikten sonra yorum bekleyen el falınızın durumunu takip edebilmektesiniz. Falınızın yorumlanması tamamlandığında uygulama içindeki gelen kutunuza gönderiliyor ve buradan falınızı okuyabiliyorsunuz.