Ultimate Music Tagger

Ultimate Music Tagger

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 704
  • DOSYA BOYUTU 1.48 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fabrizio Stellato

Elinizdeki müzik koleksiyonunda bulunan parçaların etiketlemelerini hızlıca yapmak istiyorsanız bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Ultimate Music Tagger programı sahip olduğunuz müzik ve şarkı koleksiyonunun organize edilebilmesi için kullanabileceğiniz hızlı ve seveceğiniz bir uygulama. Özellikle onbinlerce farklı müziği ve albümü biriktirmeyi seven kullanıcıların bu konuda yaşadıkları sıkıntılara çözüm olabilecek düzeyde olduğunu belirtmek gerekli.

Kütüphanenizde bulunan şarkıları sadece bir kaç tıklama ile hemen etiketleyebileceğiniz uygulama aynı zamanda şarkı başlığı ile dosya adı kontrollerini yapabiliyor ve sevdiğiniz albümler hakkındaki tüm bilgileri karşınıza çıkarıyor. Özellikle müzik dinleme programlarının şarkıları etiketleme özelliklerinin her şarkı için teker teker çalışmaları oldukça vakit kaybettirici olabiliyor ve Ultimate Music Tagger sayesinde bu süre dakikalara iniyor.

Şarkı kütüphanenizde bulunan parçaları formatlarına göre karşınıza ayrı ayrı çıkarabilen program böylece etiketleri sadece belli bir dosya türüne göre verebilmenizi sağlıyor ve programın diğer arama opsiyonları da filtreleme yaparak istediğiniz sonuca ulaşmanıza yardımcı oluyor.