Ultra Beeper

Ultra Beeper

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,269
  • DOSYA BOYUTU 0.87 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SBC Software

Ultra Beeper ile duyma testleri ve filmler için garip ve değişik ses efektleri üretebilirsiniz.

Ultra Beeper programı, bilgisayarınızı kullanarak çirkin ve garip sesler çıkarmanızı sağlayan programlardan bir tanesi ve her ne kadar aklınıza bunları nerede kullanacağınıza dair sorular gelmiş olsa da sizin için kısaca açıklamaya çalışacağım.

Hem yüksek hem de düşük frekanslarda garip sesler çıkarabilen program, özellikle duyma testleri gibi alanlarda kullanmak isteyeceğiniz ses türlerini üretebiliyor. Dolayısıyla, testler yapmak istediğiniz kişilerin hangi frekans aralıklarındaki sesleri duyabildiğini bu programı kullanarak öğrenebilirsiniz.

Dilerseniz bu tip bir profesyonel amaçla olsun, dilerseniz de tamamen şaka amaçlı olsun, programın vadettiği sesleri başarı ile üretebildiğini belirtmek gerek. Varolan seslerin bir kısmı film projelerinde de kullanılabilecek düzeyde ve bu nedenle film ve müzik alanında çalışmalar yapanların da faydalanabileceklerine inanıyorum.

Ayrıca, 16.000 ve 20.000 Hertz aralıklarındaki seslerin sivrisinekleri rahatsız ettiği de bilindiği için geceleri bilgisayarınızın çevresinden bu tip sinekleri uzak tutmak için de kullanabilirsiniz. Bazı ses aralıkları ise duyma yetilerinize zarar verebileceği için programın dikkatli kullanımını öneriyorum.