UNO Friends

UNO Friends

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,339
  • DOSYA BOYUTU 88.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

UNO Friends, Windows 8 için Türkçe dil destekli uno kart oyunudur.

UNO & Friends, dünyanın en sevilen kart oyunu Uno’yu Windows 8’in modern arayüzü üzerinden oynamanız için geliştirilmiş ücretsiz bir oyundur. Öğrenmesi kolay, bırakması zor olan Uno oyununu arkadaşlarınızla, ailenizle ve milyonlarca kişiyle oynayabilirsiniz.

Uno, en az iki kişi ile oynanan bir kart oyunudur. Oyunda sarı, mavi, yeşil ve kırmızı renkten oluşan 108 adet kart bulunmaktadır. Her renk kartta 0’dan 9’a kadar rakamlar bulunur ve bu kartların yanında herhangi bir rengi olmayan 8 kart bulunur. Oyunun temel amacı ise eldeki kartları herkesten önce bitirmektir.

Dünya üzerinde milyonlarca oyuncusu bulunan UNO’nun Windows 8 sürümünde çoklu oyuncu modu da bulunmaktadır. İster 3G isterseniz WiFi bağlantınız üzerinden oyunlara katılabildiğiniz gibi kendi oyununuzu oluşturup arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Haftalık düzenlenen yarışlara katılarak çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. Kart becerilerinizi kullanarak en iyiler panosuna isminizi yazdırabilir, haftanın ve tüm zamanların en iyi oyuncularını takip edebilirsiniz.

Farklı deste tasarımları, arka plan görselleri ve özel efektler gibi kişiselleştirme seçenekleri de sunan kart oyununda kazanmak için stratejinizi iyi belirlemelisiniz.