Ustream

Ustream

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,872
  • DOSYA BOYUTU 5.03 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ustream Inc.

Android yüklü telefonunuzdan kendi televizyon kanalınızı oluşturmanıza olanak veren Ustream uygulaması hem kendi canlı yayınınızı yapmanıza hemde o anda yayın yapan diğer kullanıcıların yayınlarını izlemenize olanak tanıyan bir plat

Ustream sistemi herkesin kendi canlı yayın platformunu oluşturmasına sağlamak üzerine kurulmuştur. Dünyanın neresinde olursanız olun tek ihtiyacınız internet bağlantınız ve web kameranız var ise ailenize, arkadaşlarınıza, sizi sevenlere yada o anda Ustream sitesine giren milyonlarca kullanıcıya ulaşabilirsiniz.

Yoğun olarak konser, konferans, sinema galaları, tv programları, spor yayınları, interaktif oyunlar canlı olarak yayınlanmakta. Ustream hazırladığı uygulama ile akıllı televizyonunuz, cebinizdeki akıllı telefonlar ve web üzerinden bilgisayarınızın kamerası sayesinde kesintisiz yayın yapabilmenizi sağlamakta. Sürekli canlı yayına çıkmak istemeyebilirsiniz o zamanda sitede o anda yayınlanan diğer programları izleyebilir, Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

2.0.3 güncellemesi sonrasında Android 4.2 desteği geldi ve performans iyileştirmesine yönelik düzenlemeler yapıldı.