Ütopya

Ütopya

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,679
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Talpa Holding N.V.

Dünyanın en zor yarışması Ütopya'nın canlı yayınları izleyebilmek için geliştirilmiş mobil sürümü kullanıcıları çok sevindirecek. Uygulama sayesinde 7 gün 24 saat Ütopya'yı izleyebilirsiniz.

Şüphesiz Ütopya dünyanın en farklı ve en zor yarışması olarak kabul ediliyor. Acun Ilıcalı’nın Türkiye için yapımcılığını üstlendiği yarışma programı 2014 Kasım ayında yayına başlayacak. 

Başvurular sonucunda seçilen 15 yarışmacı medeniyetten yoksun bir bölgede kendi hallerine bırakılacak ve yarışmacılar banyosu dahi olmayan bu mekanda aylarca yaşamaya çalışacaklar. Dışarıdan hiçbir şekil yardım alamayacaklar ve onlara verilen imkanların dışında başka hiçbir şey kullanamayacaklar. Dünyanın en zor yarışmasına katılan insanlar aylar süren bu macerada hayatlarının en zor dönemini geçirecek olabilirler. Yarışmanın hayli zor olması ve Türkiye'de daha önce görülmemiş bir formatı bünyesinde barındırması Türk halkının oldukça ilgisini çekti.

Ütopya belirli saatlerde televizyondan yapılan özel bölüm ile takip edilebilecek. Televizyonla yetinmeyenler için ise internet sitesi üzerinden Premium paket alarak 7 gün 24 saat Ütopya'yı canlı olarak izleyebileceksiniz. Yapımcı, üyelerin canlı yayınları kolaylıkla izleyebilmesi için her platforma uygun mobil uygulama tasarlattı. Gelişmiş tasarımı ve kullanışlı arayüzüyle şimdiden onlarca kez indirilmiş olan uygulama kısa sürede binlerce kullanıcıya ulaşacak. Canlı yayınların yanı sıra tekrar bölümleri, özel videolar ve çeşitli rozetlere de Ütopya'nın mobil uygulamasıyla ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz fakat yapımcı canlı yayınları izleyebilmek için ücretli olarak kullanıcı paketi almayı zorluyor.