Video Capture to MP4

Video Capture to MP4

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 26,918
  • DOSYA BOYUTU 8.88 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Viscom Software

Video Capture to MP4 programı ile web kameranızdaki videoları kolayca bilgisayarınıza MP4 formatında kaydedebilirsiniz.

Video Capture to MP4 programı bir webcam videosu kaydetme uygulaması ve web kameranızdan geçen tüm görüntülerin mp4 formatında kaydedilebilmesini sağlıyor. Hem ücretsiz hem de kolay kullanılır olan uygulama sayesinde kendi web kamerasını kaydetmek isteyen kullanıcıların yaşadıkları bu sıkıntıları önüne geçiliyor ve iyi bir alternatif sunuluyor.

Web kamera videosu kaydetmenin yanında programın sahip olduğu diğer yetenekler ise yakalanan videoların üstüne yazı veya resim dosyası olarak imzanızı atabilmeniz ve elde edilen videoya zaman damgası da ekleyebilmeniz. Böylece biraz daha resmi bir şekilde video çekmek ve markasını da eklemek isteyenler için de uygun bir araç haline geliyor. YouTube'a yüklemek için çekmek istediğiniz videoların üzerinde kendi damganızı bu şekilde oluşturabiliyorsunuz.

Aynı zamanda çekilen videoların bitrate, çözünürlük te saniyede kare hızını da ayarlayabilmeniz sayesinde neredeyse ihtiyaç duyacağınız bütün özelleştirme seçenekleri önünüze seriliyor. Webcam kameranızdan video çekmek için bu programı kesinlikle bir kez denemenizi öneriyorum.