Video Image Master Express

Video Image Master Express

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,562
  • DOSYA BOYUTU 7.35 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici a4video

Video dosyalarının karelerini resim yapmak ve resimlerden video yapmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program.

Video Image Master Express programı, elinizdeki videoların karelerini yakalamanızı ve resim dosyası olarak kaydetmenizi sağlayan ücretsiz bir program. Aynı zamanda, resim dosyalarını kullanarak videolar oluşturmak da yine program sayesinde mümkün. Sık sık motion picture videolar oluşturmayı sevenlerin bu özelliklerinden dolayı beğeneceğine inanıyorum.

Videolarınızı programı kullanarak açtıktan sonra, tek tek tüm kareleri ayırabiliyorsunuz ve istediğiniz formatta kaydedebiliyorsunuz. Ayrıca resim dosyalarının boyutlarını düzenleme ve otomatik olarak belli formatta bir isimle kaydetme opsiyonlarını da başarıyla sunuyor.

Resim dosyalarınızı kullanarak bunları bir videoya dönüştürmek için de kullanabildiğiniz program, FPS hızını ayarlama gibi opsiyonlar da sunuyor. Arkaplana ses ekleme, ses düzeyini ve temposunu ayarlama gibi özellikler de mevcut. Dolayısıyla, resimler ve videolar ile sık sık uğraşanların ve ikisi arasında geçişler yapanların denemesi gerektiğine inanıyorum.

Program hem ücretsiz olarak sunuluyor, hem de sahip olduğu özelliklere rağmen basit yapısını korumaya devam ediyor. Bu nedenle göz atmadan geçmeyin.