Village Farmer Simulator 3D

Village Farmer Simulator 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 811
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tapinator

Village Farmer Simulator 3D kaliteli bir simülasyon oyunu oynamak isteyenlerin mutlaka denemesi gereken alternatifler arasında yer alıyor.

Simülasyon oyunları oynamaktan keyif alanların severek oynayacağı türden bir oyunla karşı karşıyayız. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Village Farmer Simulator 3D‘de kendi çiftliğimizi yönetmeye çalışıyoruz. Hem tablet hem de akıllı telefonlar üzerinde oynanabilen bu oyun keyifli ve gerçeğe yakın deneyim sunan bir simülasyon oyunu arayanların mutlaka göz atması gerekenler arasında yer alıyor.

Oyunda bizleri bekleyen farklı görevler ve uğraşlar var. Traktörümüzün direksiyonuna geçip bu görevleri başarıyla tamamlamaya çalışıyoruz. Üç boyutlu hazırlanan görseller oyunun simülasyon atmosferine olumlu katkıda bulunuyor. Bazı oyunlar simülasyon oyunu olduklarını iddia etseler de grafik aklitesi olarak bu durumla ters düşüyorlar. Neyse ki Village Farmer Simulator 3D’nin üreticileri gerekli ayrıntılara önem vermişler ve ortaya gerçekten keyifli bir oyun çıkartmışlar.

Village Farmer Simulator 3D genel olarak simülasyon oyunları kategorisinde yer alan başarılı oyunlardan bir tanesi. Beklentileriniz iyi bir simülasyon oyunu oynamak yönündeyse Village farmer Simulator 3D’yi mutlaka deneyin.