Vision Test

Vision Test

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 930
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 3sidedcube

Gözlerinizde sıkıntı olduğunu düşünüyorsanız hemen Android cihazınız üzerinden Vision Test adlı uygulama ile test edebilirsiniz. Uygulama çeşitli yararlı bilgileri de size aktarabiliyor.

Vision Test uygulaması göz sıkıntısı yaşayan herkese hitap eden bir uygulama. Doktora gitmeden gözünüzde nasıl bir problem olduğunu öğrenebileceğiniz bu uygulama ile testler yaparak sorunu kendiniz teşhis edebilirsiniz. Uygulama üzerinde bulunan testler ile astigmat, renk körlüğü, görüş keskinliği ve duokrum gibi göz hastalıkları öğrenilebiliyor.

Uygulama üzerinden yapılan göz testlerinin ne kadar sağlıklı ve doğru sonuç verdiğini doktorlardan iyi kimse bilemez ancak denemekten zarar gelmeyecektir. Uygulamayı kullandıktan sonra yine de doktora gitmenizi tavsiye ederiz. Vison Test uygulamasını ise bir araç olarak değil de doktora gitmeden önce merak gidermek için kullanacağınız bir aracı olarak kullanabilirsiniz. Son olarak uygulama çeşitli göz hastalıklarını teşhis edebilirken göz sağlığı açısından da önemli bilgiler bulunduruyor.