Volleyball Hangout

Volleyball Hangout

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 126
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GameVille Studio Inc.

Volleyball Hangout ücretsiz olaran sunulan keyifli bir voleybol oyunudur. Kafa Topu'na benzeyen oyundaki amacımız topu rakip alana göndermek.

Volleyball Hangout ücretsiz olarak sunulan ve son derece eğlenceli bir voleybol oyunudur. Oyunda solucanların nefes kesen voleybol karşılaşmalarına tanıklık ediyoruz. Solucanların voleybolu nasıl nefes kesebilir diyebilirsiniz fakat bu oyundaki solucanlar görmeye alıştıklarımızdan epey farklı.

Oyun temel olarak kafa topuna büyük benzerlik gösteriyor. Ortada bir file var, bu filenin iki yanında soluncanlar var. Bunlardan biri elbette ki biziz. Yapmamız gereken şey doğru hamlelerle topu karşı rakibin alanına düşürmek. Bunu yapmak hiç de kolay değil çünkü her şeyi kafamızı kullanarak yapmamız gerekiyor. Oyunda yer alan kontroller son derece kolay ve basit. Sağ sol oklarını kullanarak pozisyonumuzu ayarlıyor, üst ok tuşunu kullanarak da zıplama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Oyunda tekli ve çoklu oyuncu modları da bulunuyor. Rakibinizi arkadaşlarınız arasında da seçebilirsiniz. Farklı solucan seçenekleri içeren oyunda karakterinize uygun bir solucan seçmekte özgürsünüz.

Grafikler biraz çocuksu kalmış fakat genel konsepti düşündüğümüzde bu son derece başarılı bir karar olmuş. Yaz temasını başarılı bir şekilde yansıtan tasarımlar oyunseverlere keyifli dakikalar yaşatacaktır.