Vücut Geliştirme

Vücut Geliştirme

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 4,278
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bosphorus Mobile

Android için Vücut Geliştirme uygulaması, evinizde spor salonuna gitmeye gerek kalmadan vücudunuzu geliştirmenizi sağlayacak.

Android için Vücut Geliştirme uygulaması, evinizde spor salonuna gitmeye gerek kalmadan vücudunuzu geliştirmenizi sağlayacak.

Bu uygulama, vücut geliştirme için ihtiyacınız olan detaylı bir program içermekte. Android telefonunuzda ya da tabletinizde kullanabileceğiniz uygulamada vücudunuzun belirli kaslarını çalıştırmanızı sağlayacak hareketler animasyonlarla ve ayrıntılı açıklamalarla yer almakta. Sporu destekleyecek beslenme listesi, çalışma ve ısınma önerileri de burada bulunuyor. Uygulama içinde “Hareketler”, “Hazır Program”, “Diyet” ve “Öneriler” bölümlerini bulacaksınız. Burada Diyet bölümüne gelerek profilinizi oluşturabilir, ideal kilonuzu girerek kilo takibinizi yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra uygulamayı kullanmak için internet bağlantısına da ihtiyaç yoktur. Hareketlerden kaç set yapmanız gerektiğini öğrenmek için sağ üstteki “i” tuşunu kullanabilirsiniz.

Geliştirebileceğiniz kaslar: Karın ve Mide Kasları, Ön Kol Kasları, Arka Kol Kasları, Ön Bacak Kasları, Arka Bacak Kasları, Göğüs Kasları, Ön Omuz Kasları, Arka Omuz Kasları, Bel ve Kalça Kasları, Sırt Kasları

Pilates bölümünde yer alan hareketler: Sıkılaştırma Hareketleri, Denge Hareketleri, Esnetme Hareketleri, Kol Hareketleri, Göğüs Hareketleri, Omuz Hareketleri, Karın Hareketleri