Wahooy

Wahooy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 101
  • DOSYA BOYUTU 14 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AY SANAT PRODUKSIYON VE YAPIM A S

Wahooy uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan izlediğiniz dizilere dair tüm gizli bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

Wahooy uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının televizyonda izledikleri dizilere dair tüm detayları kolayca öğrenebilmelerine yardımcı olan ücretsiz bir multimedya uygulaması olarak karşımıza çıktı. Uygulamanın en temel görevi, izlediğiniz dizide olup bitenlere dair sizi bilgilendirmek ve bunun yanında bazı arkaplan bilgilerini sağlamak.

Çok kolay bir kullanım yöntemine sahip olan uygulamanın aktif ve verimli bir şekilde çalışabilmesi için tek yapmanız gereken diziniz açıkken uygulamanın dizinin sesini dinlemesine izin vermek. O an neyi izlediğinizi bu şekilde anlayabilen uygulama, hemen o diziye dair bir sekme açıyor ve daha sonra bu sekme içerisinde size gereken bilgileri sunmaya başlıyor.

Bildirim desteğine sahip olan uygulama, diziniz başlamadan önce size bir bildirim göstererek bölümleri kaçırmanıza da engel oluyor diyebilirim. Dizinin oynatımı esnasında o anda gerçekleşen sahneye dair detayların aktarılması, oyuncular hakkında bilgiler, giyilen kıyafetler hakkında detaylar, sorular, anketler ve çok daha fazla çeşitli özelliğe sahip olan Wahooy uygulaması, böylece dizi meraklılarının kafasında hiç bir soru işaretine sahip olmamalarına yardımcı oluyor.

Tabii ki tüm bu verilerin aktarılabilmesi için internet bağlantınızın aktif olması gerektiğini de unutmamalısınız. Uygulamada yer alan etiket takibi özelliği sayesinde o an dizinin Twitter veya Facebook hashtag'ında ne gibi sohbetlerin ve iletilerin döndüğünü de kolayca görebiliyorsunuz.

Dizi tutkunlarının bir yandan dizilerini izlerken bir yandan da aktif olarak kullanacakları eğlenceli bir uygulama olduğuna inanıyorum.