Wally Wallpapers

Wally Wallpapers

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 33
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Musenkishi

Wally Wallpapers ücretsiz bir duvar kağıdı uygulamasıdır

Wally Wallpapers eğer mobil cihazınıza yeni bir görünüm kazandırmak isterseniz kullanabileceğiniz bir Android duvar kağıdı uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir duvar kağıdı uygulaması olan Wally Wallpapers arkasına geniş bir duvar kağıdı arşivinin desteğini almakta. Wally Wallpapers temel olarak popüler bir duvar kağıdı sitesi olan wallhaven.cc'de yer alan binlerce duvar kağıdını mobil cihazlarınıza taşıyor.

Wally Wallpapers içerisinde duvar kağıtları kategoriler yerine etiketlere göre listelenmekte. Kullanıcılar etiketleri aratarak o etiketlerle paylaşılmış duvar kağıdı seçeneklerine ulaşabiliyorlar. Duvar kağıtları üzerinde çöüzünrlükleri belirtilmekte. Dilerseniz beğendiğiniz duvar kağıtlarını favorilerinize alabiliyor ve kendi koleksiyonunuzu yaratabiliyorsunuz. Wally Wallpapers'da arama yaparken duvar kağıtlarını çöüzünürlük ve en boy oranı gibi kriterlere göre filtreleyebilmeniz mümkün. Uygulama rastgele bir şekilde duvar kağıtlarına göz atmanıza da izinj vermekte.