Weather Live

Weather Live

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,726
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Apalon Apps

Weather Live uygulaması sayesinde hava durumu tahminlerine mobil cihazınızdan zahmetsizce erişebilirsiniz.

Weather Live, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz şık bir hava durumu takip uygulaması olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde hava durumu hakkında detaylı bilgilere ulaşabiliyoruz.

Widget desteği sunan uygulama sayesinde hava durumu bilgilerine cihazımızın ana ekranından ulaşabiliyoruz. Gerçek zamanlı olan ve sürekli olarak güncellenen altyapısı ile Weather Live kullanıcılara anlık bilgiler sunuyor. Bu sayede günün ileri saatleri veya gelecek tarihler için plan yaparken hava durumu hakkında güvenilir bilgilere erişmiş ve planları riske atmamış oluyoruz. 7 gün 24 saatlik dilimler halinde sunulan tahminler, hissedilen sıcaklık ve nem oranı gibi bilgilerle zenginleştirilmiş.

Beklenmedik bir anda meydana gelen hava değişimleri dışarı çıkma planlarınızı mahvedebilir. Bunu engellemek için Weather Live'ı kullanabilirsiniz. Şık görünen ve kullanım esnasında herhangi bir takılma yaşatmayan Weather Live, bu kategoride kullanabileceği güvenilir bir uygulama arayan herkes tarafından kullanılmalı.