Weather Timeline

Weather Timeline

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 223
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sam Ruston

Weather Timeline, hava durumu hakkında detaylı bilgi almak ve duruma göre önlemlerinizi alabilmek için kullanabileceğiniz bir Android hava durumu uygulaması.

Weather Timeline, bir kaç saat sonrası, bir gün sonrası yada bir haftalık süre boyunca hava durumunun nasıl olacağını bir zaman çizelge üzerinde size sunan yararlı ve gelişmiş bir uygulama. Aynı kategoride yer alan benzer uygulamaların ücretsiz olarak sunulmasına rağmen, ücretli olarak satılan Weather Timeline, düşük bir ücret karşılığında satıldığı için vereceğiniz paraya değeceğini düşünüyorum.

Hava durumu oldukça gelişmiş bilgiler sunan uygulama, özellikle gün içerisinde dışarıda çalışanlar için oldukça önem taşıyor. Hava durumunu sürekli takip etmesi gereken kişilerin kullanabileceği uygulama, hava sıcaklığındaki değişimleri grafik üzerinde de gösteriyor. İster bir saat sonrasını isterseniz de bir hafta sonrasını kontrol edebileceğiniz uygulamanın tasarımı ise oldukça şık. Modern çizgiler ile tasarlanan uygulamanın sade olması nedeniyle kullanımı da oldukça rahat. Zaten uygulama üzerinde sadece bulunduğunuz bölgeyi seçmeniz yetiyor. Geri kalan tüm bilgileri uygulama size sunuyor.

Kolay şekilde bilgi alabilmeniz için zaman çizelgesi kullanılan uygulama, böylece gelecekteki günlerdeki hava durumunu rahatlıkla öğrenmenizi sağlıyor. Ani havadurumu değişikliklerinde alarm veren uygulama böylece sizi ani bir yağmura yada fırtınaya yakalanmamanız için uyarıyor.

Farklı kişiselleştirme ayarları sunan uygulama, Android giyilebilir cihaz desteğine de sahip. Akıllı kol saati yada diğer giyilebilir Android cihazlarından bir tanesine sahipseniz, o cihazlar üzerinde de uygulamadan faydalanabiliyorsunuz. Bir çok hava durumu kaynağından alınan bilgiler ile en doğru hava durumu raporlarını size sunmaya çalışan Weather Timeline, hava durumu işlerini ciddiye alan ve hazırlıksız yakalanmak istemeyen tüm kullanıcılar tarafından kullanılması zorunlu olan uygulamalardan bir tanesi. Eğer bu tür bir uygulamaya ihtiyacınız olduğunuz düşünüyorsanız mutlaka kullanmanızı öneriyorum.