WebCamImageSave

WebCamImageSave

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,000
  • DOSYA BOYUTU 0.05 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nir Sofer

WebCamImageSave sayesinde kolayca web kameranızın çektiği alanın görüntülerini kaydedebilirsiniz.

WebCamImageSave programı sayesinde bilgisayarınızda bulunan web kamerayı kullanarak kolayca videolar kaydedebilir veya kameranın çektiği alanın ekran görüntülerini alabilirsiniz. Her ne kadar bazı cihazlarla birlikte bu tip yazılımlar gelse de, yazılımı olmayan kullanıcılar web kameralarını görüntü kaydetmek için kolayca bu uygulama vasıtasıyla kullanabilirler.

Hem kolay kullanılır arayüzü hem de ücretsiz yapısı ile herkese hitap eden programın tüm işlevlerini bir kaç dakika içerisinde keşfedeceğinize inanıyorum. Belirlediğiniz zaman aralıklarında webcam'inizden görüntü alınmasını sağlayan program, daha sonra bu görüntüleri otomatik olarak resim dosyaları halinde sabit disklerinize kaydediyor ve arşivlemenizi sağlıyor.

Herhangi bir kurulum gerektirmemesi nedeniyle indirir indirmez kullanabileceğiniz programı, dilerseniz taşınabilir disklerinizi kullanarak yanınızda taşıyabilir ve başka bilgisayarlarda da çalıştırabilirsiniz. Alınacak olan görüntülerin kalitesini de belirleyebilmeniz sayesinde gereğinden fazla yer harcanmasına da engel olabilirsiniz.

Kamera görüntülerinin hangi gün ve saatlerde alındığına dair damgalar da isterseniz fotoğraflar üzerine ekleniyor ve böylece daha düzenli bir arşiv hazırlayabiliyorsunuz. Eğer web kameranızı güvenlik amaçlı olarak kullanmayı düşünüyorsanız kesinlike göz atmayı unutmayın.