WinMusik

WinMusik

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 561
  • DOSYA BOYUTU 10.05 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Patrick Fedick

Bilgisayarınızda yer alan müzikleri ve şarkıları kolayca organize etmek ve eksik ID bilgilerini girmek için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınızda barındırdığınız şarkılar ve müzik dosyalarını daha kolay bir şekilde organize etmek için kullanabileceğiniz WinMusik programı, binlerce farklı parçaya sahip olanların bu parçaları kolayca yönetebilmelerini ve düzene sokmalarını sağlıyor. Tamamen ücretsiz ve açık kaynak kodlu olarak hazırlanmış olan programın arayüzü zaman zaman biraz karmaşık olabilse de bir defa alıştıktan sonra kategorizasyon ve etiket ekleme gibi işlemleri en yüksek hızda yapmanıza yardımcı olacaktır.

Dosya formatı konusunda herhangi bir sınırlama olmayan program, neredeyse bütün sesli kayıt dosyaları ile ilgili işlemler gerçekleştirebiliyor ve böylece mp3 dışındaki formatlarda müzik arşivleyenler için de iyi bir alternatif haline geliyor.

Ticari kullanımlar için de ücretsiz olan program, müzik kataloglama işlemlerinizi kendi belirlediğiniz kriterlere göre gerçekleştirmenize de izin veriyor. MP3 ve diğer ses dosyalarının ID bilgilerine istediğiniz verileri girmenize de olanak tanıması sayesinde ID'leri boş gelen dosyaları daha düzenli ve anlaşılır hale getirebilirsiniz.

Programın arayüzüne eklediğiniz müzik dosyalarınızın kapak resimlerinden tutun da tüm diğer detaylarına kadar erişmek mümkün olduğu için bilhassa müzikle yakından ilgilenenlerin de seveceğini düşünüyorum. Parçalara puan verebilme özelliği sayesinde favori parçalarınızı da her zaman kenarda tutabilir ve dinleyebilirsiniz.