WinX DVD Ripper Mac Free

WinX DVD Ripper Mac Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 143
  • DOSYA BOYUTU 8.42 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Digiarty

Elinizdeki DVD'lerin formatlarını dönüştürmek ve riplemek için ücretsiz Mac programı WinX DVD Ripper'ı deneyebilirsiniz.

Elinizde bulunan eski DVD'lerin artık izlendikçe eskidiklerini ve hatta zamanın etkisinden dolayı bile giderek bozulduklarını farketmişsinizdir. Eğer bu DVD'lerde sizin için önemli veriler yer alıyorsa durum daha da vahim demektir ve kıymetli videolarınızın kaybolmaması için DVD'lerinizi ripleyerek yani DVD videolarını farklı dosya formatlarına dönüştürerek harddiskinize kaydetmelisiniz. WinX DVD Ripper Mac Free programı da bunu sağlıyor ve Mac bilgisayarlar için kaliteli bir DVD ripleme uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

Uygulama kopya koruması olan DVD'leri bile MP4, MOV, MPEG, FLV, MP3, JPEG ve BMP dosya formatlarında kaydedebiliyor. CSS, bölge kodu, Sony ArccOS, UOPs, Disney X-Project DRM gibi tüm koruma yöntemlerini kırabilmesi sayesinde DVD'lerinizi bilgisayarınıza diğer formatlardan kaydederken pek de zorluk çekmeyeceksiniz. İşlemcinizin birden fazla çekirdeğini kullanabilmesi için ayarlanmış olan program böylece hız konusunda da tatminkar bir performans sunuyor.

WinX DVD Ripper Mac Free'nin ince ayarları da pek çok kullanıcıyı sevindirecek şekilde düzenlenmiş. Zira videoların ses kalitesi ayarlarından tutun da video kalitesine ve altyazı seçeneklerine kadar pek çok değişiklik yapma imkanınız var. Video başlangıç ve bitiş zamanlarını bile seçerek istediğiniz yerinden kırpmanız mümkün.