WM Recorder

WM Recorder

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 14,284
  • DOSYA BOYUTU 26.42 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Applian Technologies

WM Recorder, online olan canlı yayın akışındaki ses ve görüntü dosyalarını indirmenize yarayan bir programdır.

WM Recorder, en etkili ve kolay şekilde canlı yayın akışında olan görüntü ve sesleri kaydetmenize imkan veren güzel bir Windows uygulamasıdır.

Buna benzer programlar olmasına rağmen WM Recorder'ın basit bir arayüze sahip oluşu ve kolay kullanılması gerçekten etkileyici. Yapıcağınız bir kaç tıklama işlemiyle istediğiniz video ve görüntüleri kaydederek daha sonra izleyebilirsiniz.

Ana ekranda bulunan ayarlar ve yardım tuşları dışında, indirmek istediğiniz dosyanın adını ve URL'sini girebileceğiniz 2 adet boşluk olması kayıt işlemini çok kısa sürede başlayabileceğiniz anlamına geliyor.

Windows Media, Real Media, Quick Time, MPEG, Flash ve hatta MP3 gibi yayın akışında kullanılan bir çok program ve formatı destekleyen uygulama ile, kayıt işleminiz bittikten sonra dönüştürme penceresini açarak kaydettiğiniz görüntüyü MP4, AVI, MPEG, MOV, 3GP, FLV, SWF ve birçok formatta kaydetme imkanı sunuyor.

Ayrıca bu uygulama ile zamanlama ayarlarını yaparak daha sonra kaydetmek istediğiniz bir yayın akışını evde olmasanız bile kaydedilmesini sağlayabilirsiniz.

Programı kullanabilmek için internet bağlantısına ihtiyacınız var. Sistem kaynaklarını çok az miktarda kullanarak bilgisayarınızın hızını etkilemez.

Video ve ses kaydetme işlemlerini basit bir işleme dönüştüren uygulamayı 15 günlük deneme sürümü boyunca deneyerek beğenirseniz satın alabilirsiniz. Deneme sürecinde kayıt işlemlerinizi 5 dk ile sınırlayan programı tavsiye ederim.