Wolfify

Wolfify

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,480
  • DOSYA BOYUTU 21.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Apptly LLC

Wolfify ile kendinizi bir kurt adama dönüştürebilirsiniz

Wolfify kullanıcılara Android akıllı telefonlarını kullanarak fotoğraflarını birer kurt adama dönüştürme imkanı sunan eğlenceli bir fotomontaj uygulamasıdır.

Android cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir uygulama olan Wolfify temel olarak sizin fotoğraflarınızı birer kurt adama veya kurt kadına dönüştürüyor. Bu iş için fotoğraflarınızın üzerine yüz kılları, sakallar, kalın kaşlar, yüz çizikleri ve yara izleri ve kurt adamlara özgü olan büyük sivri dişler ve öfkeli mimikler ekleyen uygulama kolayca kullanılabiliyor ve bütün bu işlemleri tek dokunuşla gerçekleştirebiliyor.

Wolfify ile kullanacağınız fotoğrafları fotoğraf galerinizden seçebilmektesiniz veya uygulama içerisindeki kamera ile yeni fotoğraflar çekebilmektesiniz. Fotoğraf seçimi yaptıktan sonra cinsiyet belirleyerek kurt adamı veya kurt kadını oluşturuyorsunuz. Uygulama sadece fotoğraf yaratmanın hharicinde size gerçekçi canlandırmaya sahip animasyonlar üretiyor. Bu animasyonlar hırlıyor, uluyor ve öfkeli bir şekilde size dik dik bakıyor.

Wolfify ile hazırladığınız fotoğrafları veya animasyonları Facebook, Twitter, YouTube ve Instagram gibi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilmenin yanında e-posta ve MMS yoluyla da paylaşabiliyorsunuz.