World of Warships

World of Warships

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14,860
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Wargaming

World of Warships, savaş oyunları oynamaktan keyif alan bilgisayar oyuncularını memnun edecek heyecanlı ve aksiyon dolu bir savaş oyunu.

World of Warships, geliştirdiği savaş oyunları ile her zaman ön planda olan Wargaming'in bir diğer ve en yeni savaş oyunu. Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz savaş oyunlarından bir tanesi olan World of Warships için bilgisayarınızda 19.5 GB boş yer olması gerekiyor. Ücretsiz olmasına rağmen son derece gelişmiş görsel ve oyun kalitesine sahip olduğunu söyleyebilirim. Gerçi oyun ücretsiz olmasına rağmen oyun içerisinde satın alma opsiyonları sunuluyor.

Tarih boyunca savaşlarda kullanılan ve simgeleşen nostaljik savaş gemileri ve uçaklarını filonuza dahil ederek okyanuslar üzerinde savaşlar yapacağınız oyunun oynanışı oldukça heyecanlı.

Büyük boyuttaki savaş gemileri filonuzu kurarak onlaro komuta edeceğiniz oyunda filonuzu kalabalıklaştırmak kadar filonuzda bulunan savaş gemileri ve uçaklarının parçalarının güçlendirilmesi de önem taşıyor. Bu nedenle parça geliştirmelerine gereken önemi vermeniz gerekiyor.

Dört farklı türdeki gemi, geliştirmeler ve bir çok harita bulunan oyunda kendi stratejilerinizi geliştirerek savaşlardan galip gelmeye çalışmanız gerekiyor. Yapacağınız her savaş kaybetseniz bile sizin için bir deneyim oluyor ve bir sonraki yapacağınız savaşlarda kullanmak üzere yeni bilgiler ediniyorsunuz.

Kısaca adrenaline doymanızı sağlayacak oyunun başından kalkamayabiliyorsunuz. Bu nedenle oynamaya başlamadan önce diğer işlerinizi bitirmenizi şiddetle tavsiye ederim.

Diğer oyuncular ile savaşırken harita üzerindeki taktiksel detaylara önem vererek bunları avantaja çevirebileceğinizi unutmayın. Böylelikle bir çok savaşda rakiplerinize üstünlük sağlayarak savaşlardan galip ayrılabilirsiniz.

İndir butonuna tıkladığınızda gideceğiniz sayfa üzerinde bir hesap oluşturarak daha sonrasında karşınıza gelecek olan indirme seçeneği ile oyunu indirmeye başlayabilirsiniz.