Worms3

Worms3

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 246
  • DOSYA BOYUTU 141.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Team 17

Worms3 klasik eğlenceyi mobil cihazlarımıza taşıyor

Worms3 zamanında bilgisayarlarımızda saatlerce oynadığımız ve bağımlılık yapıcı yapısı nedeniyle başından kalkamadığımız klasik strateji oyunu Worms 3'ün mobil versiyonudur.

Sıra tabanlı bir strateji oyunu olan Worms3'te temel amacımız sevimli solucanları çarpıştırarak hayatta kalan ve galip gelen taraf olmak. Bu iş sanıldığı kadar kolay değil; çünkü bir yandan zamana karşı yarışıyoruz, diğer yandan da rakibimizi düşürmek için ince hesaplar yapıyoruz. Her hamlemizde geriye doğru sayan sayaç oyuna heyecan katıyor ve oyun giderek eğlenceli hale geliyor.

Worms3'te rakiplerimizi düşürebilmemiz için çılgın silahlar kullanabiliyoruz. Bu silahların yanında matkaplar, jetpackler ve daha birçok kullanışlı araç hizmetimize sunulmakta. Oyunda özel silahları ve araçları kutuları kırarak elde edebilmekteyiz.

Worms3 şirin, sevimli grafiklere sahip 2 boyutlu bir oyun. Worms serisiyle özdeşleşmiş sevimli ses efektleri oyuna renk katan bir diğer öğe. Eğer Worms 3'ü zamanınızda bilgisayarlarınızda oynadıysanız oyunun iOS versiyonu size aynı eğlenceyi sunacaktır. Oyunda yer verilen çoklu oyuncu modu ise eğlenceyi katlıyor.