Worry Box

Worry Box

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 43
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Excel At Life

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz stresle başa çıkma uygulamasıdır.

Worry Box, adından da anlaşılacağı üzere bütün stres ve endişelerinizi bir kenara kaldırabileceğiniz bir endişe uygulaması. Stresle başa çıkmanıza yardımcı olacak bu uygulama endişe günlüğü denilen bir tekniği kullanıyor.

Uygulamayı kurduktan sonra bütün endişelerinizi uygulamaya giriyorsunuz. Bunların detaylı açıklamalarıyla birlikte bununla başa çıkmak için neler yapabileceğinizi giriyorsunuz. Eğer endişeleriniz kontrol edilebilirse bunları kullanıyor, kontrol edilemezse de size farklı düşünce yöntemleri sunan diğer listelere bakabiliyorsunuz. Ayrıca bu endişe kutunuzu bir parolayla koruyabiliyor, böylece meraklı gözleri kendinizden uzak tutabiliyorsunuz.

Yine uygulamadaki sesli rehberleri dinleyerek ve size sunduğu egzersizleri yaparak endişelerinizi kontrol altında tutabiliyorsunuz. Ayrıca uygulamadaki makalelere göz atıp bu terapi şeklinin nasıl işlediğini daha iyi anlayabilirsiniz.

Son olarak uygulamadaki sakinleştirici sesleri dinleyerek kendinizi sakinleştirebiliyorsunuz. Eğer siz de stres ve endişeden dertliyseniz bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.