Wrestling Revolution APK

Wrestling Revolution APK

kullanıcı

Wrestling Revolution APK, Android telefonda dövüş oyunları oynayanlar için tavsiyemizdir. Wrestling Revolution 3D APK, en çok oynanan güreş oyunları arasında.

Wrestling Revolution APK, 60 milyondan fazla indirme ile Android Google Play özelinde değil mobilde en çok oynanan güreş oyunu.

Güreş oyunları ilgi alanınıza giriyorsa ve mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz kaliteli bir alternatif arıyorsanız, Wrestling Revolution 3D’yi mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu spor oyununda ringe çıkıyor ve rakiplerimize kimin daha güçlü olduğunu gösteriyoruz!

Wrestling Revolution APK İndir

Oyunda son derece basit kontrollere yer verilmiş. Saldırı için A, koşmak için R, tutup fırlatmak için P ve düşmanları kışkırtmak için T’ye basmak gerekiyor. Tabii ki her dövüş oyununda olduğu gibi kombinasyonlar mevcut. Saldırma ve koşma tuşlarına aynı anda basarak güçlü bir saldırı gerçekleştirebiliyoruz. Yüksekteyken, apronda dururken veya iplere doğru koşarken saldırma veya yakalama tuşlarına basarak uçan saldırı gerçekleştirebiliyoruz. Elbette karakterin sağlık seviyesine de dikkat etmek ve dövüşü bu ayrıntılara göre yönlendirmek gerekiyor.

Oyunun en ilgi çeken yanlarından bir tanesi de kullanıcılara kendi karakterlerini yaratma ve dövüşlere bu karakterle katılma şansı sunması. Bir dövüşçünün üç farklı kıyafeti var. Birini ringde güreşirken, birini kulis toplantılarında, birini de hakemlik yaptığında giyiyor. Baş ve vücut şeklini orantılı şekilde değiştirdiğinizden emin olun. Bu arada güreşçiyi 3 boyutlu model olarak görebiliyoruz; bu, her açıdan karakterimizi istediğimiz şekilde geliştirme şansı veriyor.

Karakter geliştirmeden bahsetmişken karakterimizin antrenmanlarını da ayarlayabiliyoruz. Özel eğitimlere ek olarak egzersiz seansında sürekli hareketli olmasını ve enerjisini yüksek tutmasını sağlıyoruz. Antrenman yapmak karakterimizin hareketlerine alışmamızı sağlamakla kalmıyor, genel becerilerimizi geliştirmemiz için de etkili bir yol. Her kısa seanstan sonra daha da gelişiyoruz. Ta ki 40 yaşına kadar.

Becerilerimiz geliştikçe çevremizdeki insanlarla olan ilişkilerimiz de gelişiyor. Ring içinde düşman edinmenin sayısız yolu var ancak kuliste kazanılacak arkadaşlıklar da var. Size elini uzatan oyuncuları asla geri çevirmeyin, daha iyi yerlere gelmenizi sağlayabilirler.

Bir antrenörle çalışmak her zaman tek çalışmaktan iyidir. Sizinle haftalık kazancınızın üzerinde bir yüzdeyle bile çalışmak istese kabul edin. Antrenmanlara katılarak kuliste yardımcı olabilirler veya sizin için iş toplantıları ayarlayabilirler.

Güreşçi niteliklerinden de kısaca bahsedelim. Popülerlik, ne derece üstün olduğudur. Maça kaç kişinin geleceği, maçın ne kadar eğlenceli olacağı, popülerliğine bağlıdır. Güç, saldırılarının ne kadar etkili olduğunu gösterir. Beceri, bir hamleye karşı koyma veya hamle yapma gücünü gösterir. Çeviklik, ne kadar hızlı hareket ettiğini ve bir yükseklikten ne kadar uzağa uçabildiğini belirler. Dayanıklılık, sağlığının ne kadar hızlı iyileşeceğini belirler. Tavır, ringde sorun çıkarma olasılığının ne kadar olduğunu gösterir. Mutluluk, durumundan ne kadar memnun olduğudur.

Özel düzenlenen maçlar ve gösteri maçlarında kuralları kendimiz belirleyebiliyoruz, her küçük kurala ince ayar yapmamıza izin veriliyor. Güreşçiler 2’den sonra belirli aralıklarla maça girebiliyor. Her güreşçi kendisi için dövüşebiliyor. Güreşçiler aynı anda dövüşen 2 takıma ayrılayabiliyor.

Seçtiğimiz düzeye göre oynanış da değişebiliyor. Örneğin; Hardcore seviyesinde diskalifiye veya ip kopması yok ve arenada herhangi bir yere düşme sayılıyor. Normal seviyede diskalifiye yok ancak sadece ringdeki düşmeler sayılıyor ve ip kopması uygulanıyor. Maçın şartları arenayı nasıl kurduğumuza göre de genişletilebiliyor. Ringin boyutu veya şeklini belirleme özgürlüğüne sahibiz.

Wrestling Revolution 3D APK Oyun Özellikleri

Wrestling Revolution’da kariyerimiz öğrenci arkadaşlarımıza karşı hiçbir ödül almadan ancak gelişme ve keşfedilme fırsatıyla mücadele ettiğimiz Wrestling School ile başlıyor. Her galibiyet bizi büyük organizasyonlardan birinden sözleşme teklifi almaya daha da yaklaştırıyor. Neredeyse tüm kuruluşlar uzun vadeli sözleşme yapıyor ancak mümkün olan en düşük ücretle bağlamayı seviyor. Şimdi bu organizasyonlara bakalım:

  • Federation Online, güreşin sınırlarını zorlamaya çalışan küçük ama çekişmeli bir organizasyon. Son derece şiddetli maçlar ve çirkin hareketler burada olağan.
  • All American Wrestling, dünyadaki en başarılı güreş şovu ve burada saygınlık kazanmak epey zor. En büyük kadroya sahip ve hepsi servet kazanmaya gelmiş en büyük isimlerle dolu.
  • United Kingdom Wrestling, güreşçilerin biraz daha rahat çalışma ortamlarının keyfini çıkardığı daha az popüler bir yer.
  • Rising Sun Puroresu, güreş dünyasındaki en yetenekli çalışanlarla övünen, oldukça saygın bir Japon kuruluşu. Rekabet şiddetli, burada çok şey öğrenilebiliyor.
  • Maple Leaf Grappling, Kuzey Amerika’daki en yüksek güreş standartlarını sunan bir Kanada kuruluşu.
  • Super Lucha Libre, daha enerjik güreşçileri tercih eden bir Meksika grubu. Rekabetler hızlı tempolu, ağır atletler için zarar verici.
  • Strong Style Wrestling, piyasadaki en sert güreşçilerin kendilerini kanıtlamak için mücadele verdiği bir dövüş ligi. Maçların çoğu sekizgen bir kafeste nakavt için yapılan bir mücadele.
  • Wrestling School, küçük çocukların ve eski güreşçilerin yükselmek için becerilerini geliştirdikleri yer. Ringden atılan her güreşçi soluğu burada alıyor.
  • Hollywood, daha ünlü güreşçilerden bazılarının eğlence dünyasının başka yerlerinde daha kazançlı fırsatlara yöneldiği yer. Kameralar karşısında rahat bir program yaparak çok kazanıyorlar. Popülerlikleri, saygınlıkları günden güne değişiyor.

Siz de dövüş oyunları ve güreş oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Wrestling Revolution 3D sizi uzun süre meşgul edecektir.