WWE APK

WWE APK

kullanıcı

WWE APK Android uygulaması Amerikan güreşine ilgi duyanlara tavsiyedir. Dünya Güreş Şovu haberleri, videoları ve etkinlikleri hakkında her türlü bilgiyi içeriyor.

Televizyon ekranlarında zaman zaman denk geldiğimiz WWE etkinliklerinin tamamını izleyebileceğiniz ve izlemekle sınırlı kalmayarak tüm haberleri, fotoğrafları ve videoları görüntüleyebileceğiniz resmi WWE uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

WWE APK İndir

Her ne kadar uygulama ücretsiz olarak sunulsa da takip edebilmek için yaklaşık 20 TL civarındaki aylık üyeliği satın almanız gerekiyor. Eğer sıkı bir güreş hayranıysanız WWE uygulamasını kullanarak abone olarak tüm WWE etkinlikleri ve güreşlerini yakından takip edebiliyorsunuz.

En sevdiğiniz WWE güreşçileri hakkında detaylı bilgi sunan uygulama, gelecek WWE etkinlikleri hakkında da kullanıcılarını bilgilendiriyor. Böylece güreşleri kaçırmadan takip edebiliyorsunuz.

24 saat canlı yayın sunulan uygulama üzerinde bir çok güreş şovu ve etkinliği bulunuyor. Fakat özel olarak hazırlanan seri ve şovları izleyebilmek için ücretli üyelik satın almanız gerekiyor. Güreşçilerin giydiği malzemeleri alabileceğiniz online mağaza da sunan WWE Android uygulaması, güreş ve WWE takipçilerinin kesinlikle kullanması gerektiğini düşündüğüm bir uygulama diyebilirim.

Amerikan güreşine ilgi duyanlar için harika bir ücretsiz mobil oyun önerimiz de var; WWE Mayhem. Hızlı tempolu Amerikan güreşi oyununda John Cena, The Rock, The Man-Becky Lynch, Ronda Rousey, Undertaker, Goldberg gibi efsanevi güreşçiler olarak oynuyorsunuz. Haftalık olarak WWE RAW, NXT, SmackDown Live mücadelelerine konuk oluyorsunuz. WWE efsaneleri ve WWE süper yıldızları arasındaki destansı güreş maçlarına katılmak için WWE Mayhem APK Android oyununu Tamindir üzerinden indirebilirsiniz.