X-Men: Battle of the Atom

X-Men: Battle of the Atom

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 500
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Aeria Mobile

X-Men: Battle of the Atom ile ünlü X-Men kahramanlarını kontrol edebiliyoruz

X-Men: Battle of the Atom Marvel tarafından ünlü çizgi roman serisi X-Men'in 50. yılını kutlamak amacıyla yayınlanmış olan, iOS işletim sistemine sahip iPhone, iPad ve iPod'larda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz resmi X-Men kart oyunudur.

X-Men: Battle of the Atom'da bize derin bir tek kişilik senaryo modu sunulurken 20'li takımlar halinde geniş çaplı çoklu oyunculu karşılaşmalar yapmamıza da izin veriliyor. Oyunun tek kişilik senaryo modunda Wolverine, Storm, Ice Man ve daha birçok farklı X-Men kahramanını kontrol edebiliyoruz ve yeni kahramanları kart koleksiyonumuza dahil edebiliyoruz. En güçlü takımı oluşturarak rakiplerimizi alt ediyoruz ve senaryonun eksik halkalarını birer birer tamamlayarak eşsiz bir maceraya tanık oluyoruz.

X-Men: Battle of the Atom'un hikayesi dünyanın mutantlar karşısındaki tutumunun kritik olduğu ve ilişkilerin iyice gergin olduğu bir dönemde geçmektedir. Böyle bir ortamda mutantlar farklı kutuplara ayrılmış ve bu durum işleri daha da karıştırmtır. X-Men ekibi zamanda yolculuk ve zamana hükmetme gibi özelliklere sahiptir ve geçmişten ve gelecekten kahramanları kendilerine yardım etmek için çağırmışlardır. Fakat bu durum beraberinde kötü sonuçlarda doğurmuştur, X-Men'e yardım için gelen iyilik savaşçılarının yanında kötü kalpli mutantlar da dünyaya akın etmiştir. Biz oyuna bu noktada dahil olmaktayız ve X-Men ekibinin dünyaya düzen ve barış getirmesi için Magneto, Dark Phoenix, Apocalypse ve daha birçok güçlü mutanta karşı mücadele etmekteyiz.

X-Men: Battle of the Atom çalışabilmek için iOS 5.0 ve üst versiyonlarının iOS cihazınızda yüklü olmasını gerektirmektedir. Oyun internet bağlantısı gerektirmektedir ve iPhone 4 ve üst versiyonu telefonlar ile, iPod Touch 5 ve üst versiyonlarını desteklemektedir.