Yılandroid 2

Yılandroid 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 266
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Androbros

Yılandroid 2, ilk versiyonuyla pek çok oyuncunun beğenisini kazanan yılan oyunu uygulamasının geliştirilmiş ve daha eğlenceli olan ikinci versiyonudur.

Yılandroid 2, ilk versiyonu ile dikkatleri çekerek pek çok oyuncunun beğenisi kazanan Android yılan oyununun geliştirilerek hazırlanan ikinci versiyonudur.

Bildiğiniz üzere eski model cep telefonlarımız ile en çok oynadığımız oyunlar arasında yer alan yılan oyunu, Android platformu için hazırlanarak oyuncuların telefon ve tabletleri üzerinden oynanması sağlanmıştı. İlk versiyonda bulunan eksiklik ve  gerekli görülen geliştirilmeler, oyuncularında yorumları göz önünde bulundurulduktan sonra gerçekleştirilerek Yılandroid 2 uygulaması android marketteki yerini aldı.

Oyunun 2. versiyonunda yılan daha yavaş başlıyor ve seviye arttıkça hız kazanıyor. İlk oyundaki gibi 3 farklı yem türü olan uygulamada, sarı yemler 1 puan, mevi yemler 3 puan ve kırmızı yemler 3 puan vermektedir. Fakat seviye arttıkça yemlerinde verdiği puanlar artmaktadır. Oyunda seviye arttırmak için yapmanız gereken şey yemleri yiyerek puan toplamak. Siz puan toplayıp yılanınızı büyüttükçe oyunun seviyesi artacaktır. Yılanın kuyruğuna çarpması durumunda ise oyun sona ermektedir.

İlk versiyon ile yeni versiyon arasındaki en büyük farklardan biri ise yılanın kontrolü. Yeni versiyon ile birlikte yılanın kontrolü tamamen oyuncuya bırakılarak, ister ilk versiyondaki gibi 4 yöne hareket edecek şekilde, istersenizde ekranın sağ ve soluna dokunarak eski yılandaki 1-9 tuşlarının görevini yerine getirebilirsiniz.

Liderlik sıralaması bulunan oyunda, üst sıralara gelmek için usta bir yılan oyuncusu olmanız gerekiyor. Tabi usta bir yılan oyuncusu olmak içinde uzun bir süre pratik yapmanız gerekmektedir. Boş vakitleriniz değerlendirip, eğlenceli vakit öldürebileceğiniz Yılandroid 2 uygulamasını Android telefon ve tabletleriniz üzerinden oynayabilmek için ücretsiz olarak indirebilirsiniz.