Yılandroid

Yılandroid

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 356
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Androbros

Yılandroid, eski cep telefonları üzerinde oynadığımız popüler oyunlardan biri olan yılan oyununu Android telefon ve tabletlerimiz üzerinde oynamamızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Yılandroid, çıktığı günden itibaren pek çok oyun severin beğenisini kazanarak yüksek indirme rakamlarına ulaşan başarılı ve eğlenceli bir Android yılan oyunudur.

Eski cep telefonu modellerinde sıkça oynadığımız ve bir zamanların vazgeçilmez oyunlarından biri olan yılan oyununun, Android için uyanlanmış versiyonu olan Yılandroid'de puan topladıkça oyunun seviyesi yükselir. Oyun seviyesi arttıkça yiyeceğiniz yem sayısı da artmaktadır. 3 farklı yem bulunan oyunda, sarı yemler 1, mavi yemler 3 ve kırmızı yemler 10 puan kazandırmaktadır. Seviyelerin artması ile yemlerin verdiği puanlarda aynı oranda artmaktadır.

Yılanın kontrolünü parmağınız ile sağlayabilirsiniz. Yılanın gitmesini istediğiniz yöne parmağınız ile dokunarak yılanı kolaya kontrol edebilirsiniz. Ne kadar çok yem yerseniz o kadar çok puan alacağınız oyunda, günlük, haftalık ve tüm zamanlar olarak 3 farklı liderlik sıralaması bulunmaktadır. Bu listelerde üst sıralara çıkmak için uzun bir süre oyunu oynayarak usta olmanız gerekiyor. Oyun, yılanın kuyruğuna çarptığınızda biter ve aldığınız puan otomatik olarak sunucuya gönderilir.

Keyifli vakit geçirmenizi sağlayan Yılandroid'i ücretsiz olarak indirerek Android telefon ve tabletleriniz üzerinden oynayabilirsiniz.