YouTube VR

YouTube VR

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,939
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

YouTube VR, sanal gerçeklik videoları izleyebileceğiniz ücretsiz Android uygulaması.

YouTube VR, adından da tahmin edeceğiniz üzere YouTube videolarını sanal gerçeklik formatında izleyebildiğiniz ücretsiz Android uygulaması. YouTube videolarının oynatıldığı 3 boyutlu dünyaya giriş yaptığınız uygulamada platformdaki tüm videoları ister 3D 360 video olarak isterseniz de standart şekilde izleyebiliyorsunuz.

Şu an için Daydream View sanal gerçeklik gözlüğü ile kullanılabilen YouTube VR uygulaması, Android 5.0 üzeri tüm telefonlarla uyumlu çalışıyor. YouTube’da paylaşılan standart bir videoyu dahi bu uygulama sayesinde tam 360 derece olarak izleyip kendinizi videonun içindeymiş gibi hissedebiliyorsunuz. Özellikle belgesel videolarının oldukça etkileyici olduğunu söyleyebilirim. Görselliğin yanında işitsel olarak ta tatmin edici bir deneyim sizi bekliyor.

Sesle ve fiziksel tuşlarla kontrol seçeneği sunan sanal gerçeklik video uygulamasıyla aynı anda hem videoyu izlemeniz hem de gezinmeniz mümkün. Gezinme demişken, Google hesabınıza giriş yaptığınızda öne çıkan videoların yanında aboneliklerinizi, oynatma listelerinizi de görüntüleme şansına sahip oluyorsunuz.