Zombie Crush

Zombie Crush

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 403
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Luandun Games

Zombie Crush eğlenceli bir hayatta kalma oyunudur

Zombie Crush, FPS benzeri bir oyun yapısına sahip, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz zombi temalı bir Android oyunudur.

Zombie Crush'ta yaşadığı şehir zombiler tarafından istila edilmiş bir kahramanın hikayesi konu alınmaktadır. Zombi virüsüne yakalanmış yüzlerce insan sokaklarda kol gezmekte ve etrafa korku saçmaktadır. Bütün yaşayan ve nefes alan şeye saldıran bu zombilerden kurtulma zamanı gelmiştir ve artık bizim gibi hayatta kalan insanlara ulaşıp güç birliği yapma gereği ortaya çıkmıştır.

Zombie Crush'da kahramanımızı omzunun üzerinden kontrol ederek bize yaklaşan zombilere hedef alıyor ve ateş ediyoruz. Zombileri zamanında öldürmemiz gerekmektedir, yoksa zombiler bize yaklaşarak zarar vermeye başlıyor ve canımız giderek azalıyor. Bu nedenle hızlı davranmalı ve doğru nişan alarak zombileri yok etmeliyiz.

Zombie Crush'ta oynanışı renklendiren güzel öğeler bulunmaktadır. Zombileri öldürdükçe zombilerden sağlığımızı arttıran ilk yardım çantaları, silahımızı güçlendiren bonuslar ve para düşmektedir. Oyunun grafikleri oldukça kalitelidir. Üzerinize yaklaşan zombiler arttıkça adrenalin ve oyundan alınan keyif artıyor.