Zombie Terminator

Zombie Terminator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 250
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FT Games

Zombie Terminator eğlenceli bir aksiyon oyunudur

Her fırsatta bize sarılarak dostluklarını ve sevecenliklerini göstermeye çalışan çürümüş dostlarımız zombiler Zombie Terminator ile yeniden karşımızda. 

Zombie Terminator insanlığın yok olmaya yüz tuttuğu bir ortamda "dünyanın sonu" senaryosunu canlandıran ücretsiz bir Android oyunudur. Büyük bir şehirde tamamen tek başımıza kaldığımız maceramızda etrafımızda görebildiğimiz tek şey zombilerdir. Diğer insanların kaderi ise bizim yaşam mücadelemize bağlıdır. Tamamen ölüm kalım mücadelesi olan bu durumda ağlayıp köşeyi mi saklanacağız, yoksa dövüşerek hayatta mı kalacağız? Dünya giderek kan kaybederken bizim bekleme lüksümüz yoktur, vakit elimize silah alıp dünyayı kurtarma vaktidir!

Zombie Terminator ilerlemeli bir aksiyon oyunu yapısına sahiptir. Üzerimize ekranın sağından veya solundan yaklaşan zombilere karşı güçlü silahlarımızdan birini kullanarak mücadele vermeli ve altın toplamalıyız. Oyunun sunduğu çok sayıda silah seçeneğini bu altınları kullanarak açabilir, silahların gücünü yine altınları kullanarak geliştirebiliriz. Oyunda karşılaşacağımız zombiler de silahlar gibi farklı çeşitlere sahiptir. Sıradan zombilerin yanında güçlü bölümsonu canavarları kabusumuz olmak sabırsızca beklemekte. Zombie Terminator heyecan veren oyun yapısıyla bağımlılık yapıcı, denenmeye değer bir mobil oyundur.