Zombie World War

Zombie World War

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,765
  • DOSYA BOYUTU 25.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FT Games

Zombie World War üst düzeyde aksiyon sunan başarılı bir Android oyunudur

Zombie World War, oldukça kolay bir şekilde oynanabilen ve bağımlılık yapıcı bir Android oyunudur.

Zombi temalı oyun perdeler arkasında gerçekleşen birkaç gizli deneyin insanlığın hayatta kalma mücadelesine dönüşmesini konu almaktadır. Bu artık bir Zombi Dünya Savaşı'dır. Kontrol edilemez bir hızda yayılan zombi virüsü hastalığa kapılanları yürüyen ölülere dönüştürmektedir. Bütün bu olanların ardından panikleyen halk perişan olmuştur ve hükümetler kısa süre içerisinde kontrolü kaybetmiştir. Bizim gibi insanoğlunun hayatta kalan son temsilcileri ise savunmanın son halkasıdır. Bu insanlığın son müücadelesidir!

Zombie World War aksiyonu en üst düzeye tırmandırabilen bir oyun yapısını kolay kontrollerle birleştirmektedir. Tek yapmanız gereken parmağınızı ekranda ateş etmek istediğiniz yöne doğru değdirmek ve amansızca saldıran zombi yığınlarını hedef almaktır. Parmağınızı ekranda basılı tuttukça ateş etmeye devam ederek daha çok zombi öldürebilirsiniz. Belli zaman aralıklarıyla kullanabileceğiniz özel yetenekleriniz sayesinde tansiyonun yüksek olduğu anlarda ani müdahaleler yaparak çok sayıda zombiyi aynı anda öldürebilirsiniz.

Zombie World War her bölümde kazandığınız altınlarla yeni silahlar alabilmenizi ve kahramanınızın özelliklerini geliştirebilmenizi mümkün kılar. Dilerseniz duvar özelliğini geliştirerek defansınızı arttırabilir, dilerseniz cehennemin habercisi yeteğenizi geliştirerek özel yeteneğinizle aynı anda daha çok zombi öldürebilirsiniz. Kritik atak puanınızı geliştirerek kritik atak yapma ihtimalini arttırabilir ve daha çok hasar verebilirsiniz.

Hem kolay hem eğlenceli bir oyun yapısını başarılı karakter geliştirme ve envanter sistemiyle birleştiren Zombie World War ücretsiz bir zombi oyunudur.