3CX Mobile Device Manager

3CX Mobile Device Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3CX Mobile Device Manager, Android ve iOS cihazlarınız için yüksek seviyeli güvenlik önlemleri sunan etkili ve faydalı bir güvenlik uygulamasıdır.

3CX Mobile Device Manager, sahip olduğunuz cihazları kolaylıkla takip etmenizi sağlayan bir iOS güvenlik uygulamasıdır. Akıllı telefon veya tabletlerinizin sahip olduğu GPS sistemi sayesinde çalınma veya kaybolma durumlarında kolayca bulabilirsiniz.

Android ve iOS platformları için geliştirilen uygulamayı kullanabilmek için tek yapmanız gereken kayıt olmak. Kayıt olma işleminden sonra cihazınızı harita üzerinden takip edebilirsiniz. Takip edebileceğiniz cihazlar arasında iPhone, iPad, iPod Touch ve Mac'ler bulunuyor. Android platform desteği sayesinde uygulama üzerinden sahip olduğunuz Android cihazlarınızı da takip edebilirsiniz.

3CX Mobile Device Manager uygulaması takip etme dışında, cihazlarınızda bulunan uygulamaları uzaktan kontrol etmeniz de sağlamaktadır. Bu nedenle ihtiyacınız olduğunda uygulamalarınızı silebilir veya cihazınızı uzaktan kilitleyebilirsiniz.

Genel olarak bakıldığında kullanımı kolay ve oldukça yararlı olan 3CX Mobile Device Manager uygulamasını tüm iOS cihaz sahiplerinin kullanmasını tavsiye ederim. Cihazlarınızın güvenliğini sağlayabilmek için tercih edebileceğiniz güvenli yöntemlerden biri olan uygulamayı ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR