VPN Unlimited

VPN Unlimited

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,341,207
  • DOSYA BOYUTU 49 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Simplex Solutions Inc

VPN Unlimited İndir: Keepsolid VPN Unlimited programı ile kişisel bilgi güvenliğinizi sağlayabilir ve yasaklı sitelere erişebilirsiniz.

Keepsolid VPN Unlimited kullanıcılara engelli sitelere giriş yapma ve internette anonim gezinti yapabilme imkanı tanıyan bir VPN servisidir. VPN indir şeklinde ulaşabileceğiniz program sayesinde, internette özgürce dolaşabilirsiniz. Günümüzde çeşitli uygulamalar internet geçmişimize erişim sağlarken, VPN Unlimited ise geçmişimizin izlenmesinin önüne geçiyor ve internette dolaşırken geride veri bırakmıyor. İnternette iz bırakmadan rahatlıkla dolaşabilecek olan kullanıcılar, uygulamayı tercih etmeye devam ediyor.

 

VPN İndir

Özellikle ülkemizde sık yaşanan internet engellerini aşma ve yasaklı sitelere giriş yapma amacıyla kullanabileceğiniz VPN Unlimited sayesinde internet trafiğiniz yurt dışındaki başka bir bilgisayara yönlendirilmektedir. VPN indir diyerek, internete farklı bir coğrafi konumdan bağlanıyormuşsunuz gibi internette özgürçe dolaşabilirsiniz.

VPN Unlimited kullanıcılara kişisel bilgi güvenliklerini sağlama imkanı da veriyor. Uygulama gerçek IP adresiniz üzerinden yaptığınız veri alışverişini farklı bir bilgisayara yönlendirdiği için gerçek IP adresininz internet siteleri tarafından takip edilemiyor. Bu sayede kimlik hırsızlığından korunarak anonim gezinti yapabiliyoruz.

VPN Unlimited Nasıl Kullanılır?

VPN Unlimited kolayca kullanılabilmekte. Programı kullanmak için ilk aşamada bir hesap yarattıktan sonra sihirbaz tabanlı arayüz size adım adım eşlik ediyor. Program uygun VPN ayarlarını tek bir tıklamayla yapabiliyor ve size sadece internete bağlanacağınız farklı coğrafi konumdaki sunucuyu seçmek kalıyor. 

En İyi Ücretsiz VPN Uygulamaları