3D Ball Free

3D Ball Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    32

  • Üretici

    Timuz

3D Ball Free beceri oyunlarından hoşlanan oyunseverlere hitap eden ücretsiz bir oyundur.

3D Ball Free becerilerine güvenen herkesin denemesi gereken oyunlardan biri. Öncelikle oyun gerçekten kolay değil ve bölümleri tamamlayabilmek üçin yüksek beceri gerekiyor. Üç boyutlu tasarlanmış grafikler oyundan alınan keyfi artırıyor.

Oyunda metal bir bilyeyi dolambaçlı yollar üzerinde kontrol ediyoruz. Bu yollar üzerinde çok sayıda engel var ve eğer bu engellere çarparsak topumuz düşebiliyor. Bu yüzden keskin ve hızlı hamlelerle yolumuzdaki engellerden sıyrılmalı ve mümkün olduğu kadar ileri gitmeliyiz.

Kontrol mekanizması iyi işlese de biraz daha gelişmiş bir sisteme yer verilebilirdi. Alıştıktan sonra pek problem olmuyor fakat alışana kadar bu kontrol mekanizması yüzünden çok oyun kaybedeceksiniz. Yapımcılar tilt kontrol mekanizmasına yer verselerdi oyundan alınan keyif daha da artabilirdi.

Çok sayıda bölüme sahip olması oyunun bir diğer çarpıcı noktası. Bu demektir ki oyun kısa sürede bitmiyor ve eğlenceyi uzun süre muhafaza ediyor. Eğer siz de beceri oyunlarına karşı ilgi duyuyorsanız 3D Ball Free’yi hemen denemelisiniz!

YORUMLAR