3d Jet Fighter Modern Air

3d Jet Fighter Modern Air
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3d Jet Fighter Modern Air, topraklarınızı işgal eden düşman jet uçaklarını yok etmeye çalışacağınız eğlenceli ve heyecanlı bir iOS uçk simülasyon oyunudur.

3d Jet Fighter Modern Air, simülasyon oyunlarını seviyorsanız, iOS uygulama marketi üzerinde tercih edebileceğiniz ücretsiz olarak oynanan uçak simülasyon oyunlarından bir tanesidir.

Oyunda, topraklarınızı işgal eden düşman jetlerini avlamaya ve yok etmeye çalışmalısınız. Topraklarınızı kurtarmak için tek çare sizsiniz ve bu yüzden düşmanlar ile savaşırken oldukça dikkatli davranmalısınız. Son teknoloji jet uçakları kullanarak oynayacağınız oyunda, düşmanlarınız topraklarınızı dalgalar halinde işgal etmeye çalışacaktır. Ölümcül silahlarınızı kullanarak düşmanlarınızı metal fırtınası içinde bırakmalı ve onları yok etmelisiniz.

3d Jet Fighter Modern Air oyununun grafikleri ve oynanışı gayet güzel. Fakat oyun üzerinde bir takım düzenleme ve geliştirmeler yapılarak oyun çok dha iyi hale getirilebilir.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz heyecanlı ve eğlenceli bir oyun arıyorsanız, 3d Jet Fighter Modern Air uygulamasını ücretsiz olarak indirerek hemen düşmanlarınız ile karşı karşıya gelerek onları yok etmeye başlayabilirsiniz.

YORUMLAR