DOKDO APK

DOKDO APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 278
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici zzoo

DOKDO APK gemi oyunu severlere tavsiyemizdir. Okyanusların çevresindeki adalarda savaş gemilerini batırmaya çalışıyorsunuz.

DOKDO APK, savaş gemilerini yönettiğiniz deniz savaş oyunu. Pasifik Okyanusu ve Atlantik Okyanusu çevresinde diğer gemilere karşı savaştığınız yüksek tempolu bir gemi oyunu.

DOKDO APK İndir

DOKDO, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir gemi simülasyonu olarak karşımıza çıkıyor. İnanılmaz bir deniz macerası olarak ön plana çıkan oyunda Pasifik Okyanusu ve Atlantik Okyanusu çevresindeki adaları keşfediyorsunuz. Daha da önemlisi top mermileriyle düşman gemilerini batırmaya çalışıyorsunuz.

Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz keyifli bir oyun olan DOKDO, bağımlılık yapıcı etkisiyle ön plana çıkıyor. Deniz savaşlarına sahne olan oyunda rakiplerinizle mücadele ediyor ve heyecan verici bir deneyim yaşayabiliyorsunuz.

Geminizi sürekli geliştirerek daha güçlü bir konuma da gelebileceğiniz oyunda işiniz bir hayli zor. Arkadaşlarınızla rekabet edebileceğiniz oyunda diğer oyunculara meydan okuyabiliyorsunuz. 3 boyutlu bir atmosferde geçen oyunda stratejik kararlar almanız gerekiyor. Okyanusun tüm noktalarını keşfe çıkabileceğiniz DOKDO'yu sakın kaçırmayın. Eğer deniz ve simülasyon oyunlarını seviyorsanız bu oyun tam size göre diyebilirim.

DOKDO Gemi Oyunu Özellikleri

  • Gemi geliştirme
  • 3 boyutlu eşsiz atmosfer
  • Bağımlılık yapıcı kurgu
  • Google puan tablosu desteği

Oyunda tek yapmanız gereken geminizi kontrol etmek/yönlendirmek. Bunun için ekrana dokunup geminizin gitmesini istediğiniz yöne doğru sürüklüyorsunuz. Sağ üst köşede adaları (yeşille işaretli), düşmanları (kırmızıyla işaretli) ve kendinizi (beyazla işaretli / pusula) takip edebildiğiniz bir harita var. Haritada kırmızı işaret görürseniz bu, düşman gemisinin size yaklaştığı anlamına gelir.

Geminin uç noktasına yerleştirildiğiniz iki top (biri solda diğeri sağda) var. Geminin herhangi bir ucu düşman gemisine doğru olduğunda geminiz düşman gemisine otomatik olarak saldırıyor. Dolayısıyla göreviniz geminizin kontrolünü sağlamak, geminizi düşman saldırısından korumak.

Az önce geminizi geliştirebileceğinizden bahsetmiştik. Geminin gövdesi, dönüşü, hızı, topu vs. geminizin parçaları ve eklentilerini yükseltebiliyorsunuz. Geminizin parçalarını maksimum seviyeye yükseltebilmeniz için balık, odun, coin vb. gibi bazı öğeler gerekiyor. Bunları gemi savaşında birkaç düşman gemisini yok ederek alabiliyorsunuz.