4 Pics 1 Word 5.3.2 (ios)
4 Pics 1 Word
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    47

  • Üretici

    Denham Software Solutions

4 Pics 1 Word, iPhone ve iPad'inizde ücretsiz oynayabileceğiniz 4 resim 1 kelime oyunu.

4 Pics 1 Word (4 Resim 1 Kelime), iPhone ve iPad’inizde tek başınıza oynayabileceğiniz resimli kelime bulmaca oyunlarından biri.

Dört resmin ortak noktasını bularak kelimeyi ortaya çıkarma üzerine kurulu bağımlıık yapan harika bir bulmaca oyunu olan 4 Pics 1 Word, tahmin edeceğiniz üzere Türkçe değil İngilizce kelimeleri bulmaya çalışıyorsunuz. Oyunun başlangıcında kelimeleri bulmak oldukça basit olsa da ilerleyen bölümlerde doğru kelimeyi bulmak zorlaşıyor hatta bazı bölümleri joker haklarınızı kullanmadan geçemiyorsunuz. Bu noktada hem oyundan zevk almanız hem de ilerleyebilmeniz için İngilizce kelime bilginiz oldukça önemli.

Reklam destekli ücretsiz mobil oyunlar arasında yer alan 4 Pics 1 Word oyununun oynanışı ise oldukça basit olmasına rağmen bağımlılık yapıyor. Başlarda bir bakışta 4 resimdeki ortak noktayı anında bularak kelimeyi çıkarıyorsunuz ancak ilerledikçe kelimeyi bulmanız için çok daha fazla kafa yormanız ve ipuçlarından yararlanmanız gerekiyor. zor bölümlerde kullanmanızı önerdiğim iki adet ipucunu bölüm sonrası kazandığınız altınları kullanarak diğer bir deyişle bedava satın alabiliyorsunuz.

Kaydolmakla, sosyal ağ hesaplarınızı bağlamakla uğraşmadan hemen oynamaya başlayabileceğiniz bu kelime bulmaca oyununu iPhone ve iPad’inize ücretsiz indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR