99 Problems 1.0 (ios)

99 Problems

1.0
99 Problems
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

99 Problems, iOS için geliştirilmiş ücretsiz bir platform oyunu olarak en minimalist şekilde tasarlanan, cıvıl cıvıl ve sade tasarımıyla dikkat çeken ve kısa maceralardan hoşlanan oyunculara hitap eden ufak bir oyun.

Hayatta yaşanılan problemleriniz size hafif geliyorsa Mamau isimli üretici sizlere 99 tanesini daha getiriyor! Ancak bu problemlerin her biri sadece ufak küplerden ibaret.

99 Problems minimalist bir platform, hatta sadece zıplama oyunu. 99 farklı bölümden ulaşan ve gittikçe zorlanan bu renkli dünyada siz sadece ufak bir bloksunuz ve diğer bloklar arasında yolunuzu bulmak için çabalıyorsunuz. Ekrana dokunarak dikey hareket edebileceğiniz oyunda amacınız tüm blokları atlatarak yolunuzu bulmak. 99 Problems işte bu kadar basit bir oynanış sergiliyor.

Oyunun basitliği bir o kadar da zorluğu beraberinde getiriyor. Bloklara dikkat etmeli, doğru zıplamalar yapmalısınız. Bu kadar sade tasarımda ufacık bir hata her şeyi mahvedebildiği için 99 probleminize bir yenisinin eklenmesini istemiyorsunuz. 99 Problems sizlere sürekli zorluk çıkartıyor ancak bir o kadar da ekranın başına kilitliyor.

Zaman geçirmek için oyuna açsanız dahi birkaç bölümde sinirlenebilir, ancak hemen sonrasında tekrar denemek için kendinizi oyunun başında bulabilirsiniz. İşte 99 Problems böyle bir oyun! Minimalist, renkli, sade ama karakterli. Eğer ufak çaplı platform oyunlarından hoşlanıyor ve basit tasarımları seviyorsanız 99 Problems başınıza yeni problemleri katmak için ücretsiz olarak App Store'da sizleri bekliyor.

YORUMLAR