Absolute RC Heli Sim 2.64.0 (ios)

Absolute RC Heli Sim

Absolute RC Heli Sim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Absolute RC Heli Sim hiçbir ücret ödemeden indirebileceğiniz eğlenceli bir uzaktan kumandalı araç kullanma simülasyonudur.

Absolute RC Heli Sim hem Android hem de iOS mobil işletim sistemlerine sahip cihazlar üzerine ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir simülasyon oyunudur. Oyunda uzaktan kumandayla kontrol edilen farklı araçları kullanma şansına sahip oluyoruz.

Gerçekçi bir deneyim yaşatan uygulama sayesinde model uçaklara, arabalara veya botlara merakı olan kullanıcılar hem eğlenceli vakit geçirebilir hem de gerçek modellerini kullanmadan önce antrenmann yapma şansına sahip olabilir. Bu sayede kıymetli modellerinize zarar gelmeden dijital ortamda yeteneklerinizi test etmiş olursunuz.

Grafik kalitesi bir simülasyon oyunundan beklendiği gibi üst seviyelerde olan Absolute RC Heli Sim’de araçları kontrol etmek için ekran üzerinde bulunan dijital kumanda mekanzimasını kullanıyoruz. Eğer bu tarz oyunlarda gerçekçilik sizin için önemliyse ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz keyifli bir oyun arıyorsanız Absolute RC Heli Sim’i mutlaka denemelisiniz.