Activity & Mood Diary 2.0.0 (ios)

Activity & Mood Diary

Activity & Mood Diary
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    13

  • Üretici

    Ginsberg

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir sağlık uygulamasıdır.

Activity & Mood Diary, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir kişisel takip uygulamasıdır. Eğer kişisel gelişiminize önem veriyorsanız, kendi kendinizin psikologu olabileceğinize inanıyorsanız, bu uygulama size bu konuda yardımcı olabilir.

Benzer aktivite takip uygulamalarının aksine Activity & Mood Diary yalnızca yaptığınız sporun, egzersizin takibini tutmakla kalmıyor aynı zamanda hayatınızda olup biten aklınıza gelebilecek her şeyin takibini tutarak hayatınızı düzenlemenizi sağlıyor.

Isminden de anlayabileceğiniz gibi uygulama fiziksel olarak ve ruhsal olarak geçirdiğiniz değişimleri, hayatınızdaki olayları ve durumları pozitif yönde değiştirmenizi sağlıyor. Bunu da aslında kendi kendinizin takibini tutarak yapıyorsunuz.

Duygusal durum dediğimiz zaman aklımıza yalnızca iki-üç farklı durum geliyor olabilir fakat uygulama bunu çok daha ileriye götürüyor ve Mutluluk, optimizm, bağlılık, enerji, kontrol gibi farklı öğeleri de işin içine katıyor. Böylece kendinizi bir bütün olarak görme şansı yakalıyorsunuz.

Bununla birlikte fiziksel olarak da kişisel gelişiminizi takip etmek için uyku, egzersiz, adım, besin, kilo ve alkol alımı takibini de yapabiliyorsunuz. Uygulama yine uykunuzun kalitesini ve sürelerini ölçerek analiz ediyor.

Akıllı günlük ve ekleyebildiğiniz etiketler sayesinde de gün içerisinde olup bitenleri yazabiliyor ve daha sonra dönüp bakarak sizi nelerin etkilediğine göz atabiliyorsunuz. Yani uygulama aslında bu olayların sadece takibini tutmanızı değil, bunlar arasındaki ilişkileri, kötü alışkanlıkları nelerin tetiklediğini de analiz etmenizi sağlıyor.

Uygulamanın tasarımına gelecek olursak modüler dizaynı sayesinde uygulamada sadece sizin için en çok önem teşkil eden şeyleri görme imkanı yakalıyorsunuz. Ayrıca uygulama kişisel bilgilerinizi de güvenli bir şekilde saklıyor.

Kişisel gelişiminize önem veriyorsanız ve hayatınızı olumlu yönde düzenlemek istiyorsanız bu uygulamayı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR