Adobe Acrobat DC 15.0.0 (ios)

Adobe Acrobat DC

Adobe Acrobat DC
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adobe Acrobat DC, ücretsiz olarak kullanabileceğimiz mükemmel bir PDF yönetim uygulaması.

Adobe Acrobat DC, iOS işletim sistemi taşıyan mobil cihazlarda kullanılmak üzere üretilmiş bir PDF okuma uygulaması olarak öne çıkıyor.

Hiçbir ücret ödemeden sahip olabileceğimiz bu uygulamayı kullanarak hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde arşivlediğimiz PDF dosyalarını hiçbir problemle karşılaşmadan görüntüleyebiliyor, belgelerde değişiklikler yapabiliyor ve bizim için önem arz eden bölümlerinin altını çizerek öne çıkartabiliyoruz.

Adobe Acrobat DC'yi kullanarak internet üzerinden, emaillerden veya paylaş özelliği bulunduran mobil uygulamalar üzerinden aktarılan PDF belgelerini cihazlarımız üzerinde görüntüleyebiliyoruz. Aktarım işlemini tamamladıktan sonra PDF dosyaları üzerinde çeşitli değişiklikler yapmak mümkün kılınmış. Doğal olarak yakınlaştırma, uzaklaştırma ve metin içerisinde arama yapma gibi bir PDF görüntüleme uygulamasında görmeyi istediğimiz temel özellikler de sunulan seçenekler arasında.

Uygulamanın diğer özleliklerini tek tek inceleyelim;

  • PDF dosyalar üzerine yapışkan notlar ekleyebiliyoruz
  • Önemli gördüğümüz yerlerin üzerini çizebiliyor ve onları öne çıkarabiliyoruz
  • Ekrana tek bir dokunuş yaparak dijital imza atabiliyoruz
  • PDF dosyalar üzerindeki doldurulabilir alanları ve formları pratik bir şekilde doldurabiliyoruz
  • İşlem gören PDF dosyalarını cihazda arşivleyebiliyor daha sonra tekrar üstlerinde oynama yapabiliyoruz

İşlemlerimiz esnasında uygulama hiçbir soruna yol açmadı. PDF dosyalarıyla sık sık işlem yapan kullanıcılara hitap eden Adobe Acrobat DC, ücretsiz olarak bulabileceğimiz en iyi PDF yönetim uygulamalarından bir tanesi.