Adventures in Ice World 1.0.0 (ios)

Adventures in Ice World

Adventures in Ice World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adventures in Ice World ile sevimli bir penguene yardımcı olmaya çalışıyoruz

Adventures in Ice World hızlı ve heyecan dolu bir oyun tecrübesi sunan bir mobil platform oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Adventures in Ice World'de sevimli bir penguenin hikayesi konu alınıyor. Kuzey Kutbu'nda yaşayan penguenimiz buzların üzerinde sekmektedir. Fakat aç bir köğekbalığı suyun altından onu takip etmekte ve akşam yemeği yapmak için fırsat kollamaktadır. Biz de penguenimize yardımcı olarak buz parçaları üzerinde zıplamasına yardımcı oluyoruz ve köpekbalığının akşam yemeği olmasını engellemeye çalışıyoruz.

Adventures in Ice World'de buzlar üzerinde penguenimizin en ileriye gitmesini sağlamaya çalışıyoruz. Bu iş için ekrana dokunarak penguenimizi doğru zamanlamayla zıplatmamız gerekiyor. Ekrana 2 kere arka arkaya dokunduğumuzda ise penguenimiz çift zıplama yapıyor ve daha yükseğe zıplıyor.

Adventures in Ice World olay bir şekilde oynanabiliyor; fakat oyunda ustalaşmak zaman alıyor. Renkli 2 boyutlu grafiklerle donatılmış oyun her yaştan oyuncuya hitap etmekte.