Air Commander - Renegade 1.0 (ios)

Air Commander - Renegade

1.0
Air Commander - Renegade
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Air Commander - Renegade, iOS cihazlarınızda satın alım yapmadan keyifle oynayacağınız uçak savaşı oyunu.

Air Commander – Renegade, İkinci Dünya Savaşı dönemine geri gidip ülkemizi koruma görevini üstlendiğimiz uçak savaşı oyunları arasında ve hem iPhone hem de iPad'de oynanabiliyor. Dönemin savaş uçaklarını kullandığımız oyunda makineli tüfek, roket, bomba ve diğer silahlarla düşman üssünü darmadağın yapmaya çalışıyoruz. Tabii ki düşman da boş durmuyor; hem karadan hem de havadan saldırıda bulunuyor.

Orta kalite görsellere sahip olduğunu düşündüğüm uçak savaşı oyununda ülkemizi kurtarmak için mücadele veriyoruz. Karşımıza çıkan tüm düşman uçakları, tankları ve diğer araçları gözümüzü kırpmadan uçurarak ilerliyoruz. Düşman saldırılarından korunmak için bazen silah bazen de çevikliğimizi kullanıyoruz ancak düşmandan kaçarak ilerleme şansına sahip değiliz. Sürekli kaçarak ilerlediğimiz vakit bir süre sonra benzinimiz tükeniyor ve çakılıyoruz.

Uçağımızı yan profilden gördüğümüz oyunun kontrolleri oldukça basit. Soldaki butonları kullanarak ateş ediyor, sağa dokunarak ta uçağımızı yönlendiriyoruz. Güç ve benzin göstergemiz sol üst köşede yer alıyor.

YORUMLAR