Airport Simulator 2 1.0 (ios)

Airport Simulator 2

1.0
Airport Simulator 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Airport Simulator 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

Airport Simulator 2 oyunculara farklı havaalanı araçlarını kullanma ve gerçekçi bir havaalanı idare etme imkanı sunan bir mobil simülasyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir havaalanı simülatörü olan Airport Simulator 2'de temel amacımız uçuşların gecikmeden ve aksamadan gerçekleşebilmesi için uçuş düzenini sağlamak. Bu iş için havaalanında yürütülen bütün işlemlerden sorumluyuz. Uçaklara yakıt doldurulması, yolculların ring servisleriyle uçaklara ve uçaklardan havaalanının içine taşınması, yolcu bagajlarının ve kargo yükünün uçaklara yüklenmesi gibi rutin işlerin yanında hava şartları değişince buzlanan iniş ve kalkış pistindeki buzların parçalanması gibi zorlu görevler oyunda bizi bekliyor.

Airport Simulator 2'de görevlerimizi tamamlamaya çalışırken zamana karşı yarışıyoruz; çünkü oyalanırsak uçuşlar aksıyor. Oyunda görevleri tamamlayabilmek için 14 farklı havaalanı aracını kullanmaktayız. Görevleri tamamladıkça bu araçları geliştirebiliyor ve daha işe yarar hale getirebiliyoruz.

Airport Simulator 2'nin ortalamanın üzerinde bir grafik kalitesi sunduğu söylenebilir.

YORUMLAR