Alchemist Classic

Alchemist Classic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Alchemist Classic, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz ilginç ve eğitici yönüyle öne çıkan bir bulmaca oyunu.

Alchemist Classic, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz mükemmel bir bulmaca oyunu. Açıkçası ücretsiz olarak sunulup da bu kadar kapsamlı ve ilgi çekici bir atmosfer sunan çok az oyun var. Dolayısıyla, bulmaca oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Alchemist Classic mutlaka oyun klasörünüzde bulunmalı!

Oyunun genel yapısı her yaştan oyunseverin keyifle ve güvenle oynayabileceği türden. Oyundaki temel amacımız farklı materyalleri kombine ederek yenilerini oluşturmak ve oluşan bu yeni materyalleri kullanarak tekrar yeni materyaller üretmek.

Bu şekilde bir döngü oluşturmaya ve tüm materyalleri keşfetmeye çalışıyoruz. Elbette bunu başarabilmek için mantıklı ve akılcı düşünmemiz gerekiyor. Rastgele kombinasyonlar yapmak yerine tüm hamleleri düşünerek gerçekleştirmeliyiz. Oyunda yer alan materyaller ateş, su, hava, toprak, bilim, hayat, insan, antik ve modern teknoloji gibi kategoriler altında toplanıyor. Bunlar gibi daha onlarcası var.

Alchemist Classic'in eğitici bir yönü de var. Özlelikle çocuklar tarafından oynanırsa oyunun son derece iyi sonuçlar doğuracağını düşünüyorum. Maddelerin yapıları ve nasıl oluştukları konusunda eğlenceli bir eğitim tutumu içerisinde ilerliyor.

Genel olarak hem eğitici hem de eğlenceli bir oyun olan Alchemist Classic, bulmaca oyunlarına ilgi duyan herkesin denemesi gereken seçeneklerden biri.